Przygotowaliśmy dla Państwa  całoroczną ofertę noclegów w przestronnie urządzonych pokojach lub eleganckich apartamentach, w zależności od indywidualnych preferencji. Gwarantujemy świeże, czyste powietrze, wypoczynek na łonie natury oraz ciszę i spokój. Dbając o komfort i bezpieczeństwo na terenie obiektu znajdują się miejsca parkingowe. W naszym gospodarstwie istnieje możliwość obcowania ze zwierzętami.

Domek letniskowy z kominkiem

Domek letniskowy z kominkiem

Dom letniskowy na ternie gospodarstwa agroturystycznego - 50 m od jeziora; dla 6-8 osób, całoroczny z centralnym ogrzewaniem i kominkiem. Do dyspozycji gości salon z kominkiem, aneks kuchenny z pełnym wyposażeniem, lodówko-zamrażalka, toaleta z pralką automatyczną, telewizor, komplet wypoczynkowy, 3 sypialnie z łazienkami dwie dwuosobowe i jedna czteroosobowa. W każdej łazience kabina prysznicowa z głębokim brodzikiem. Duże pomieszczenie do spędzania wolnego czasu wyposażone w stół do ping-ponga, piłkarzyki, barek.

Więcej
Apartament 2-4 osobowy

Apartament 2-4 osobowy

Zapraszamy do naszego apartamentu 4-osobowego na Kaszubach położonego nad jeziorem Słupino- 50 m od jeziora; z całorocznym ogrzewaniem. Do dyspozycji gości pokój z aneksem kuchennym z możliwością spania, łazienka z kabiną prysznicową z głębokim brodzikiem , sypialnia 2-osobowa z telewizorem, bezpośrednie wyjście na duży taras.

Więcej
Apartament 6 osobowy

Apartament 6 osobowy

Zapraszamy do naszego apartamentu 6-osobowego na Kaszubach położonego nad jeziorem Słupino- 50 m od jeziora; z całorocznym ogrzewaniem. Na parterze pokój z aneksem kuchennym z możliwością spania, łazienka z kabiną prysznicową z głębokim brodzikiem oraz bezpośrednie wyjście na duży taras. Na pierwszym piętrze dwie sypialnie 2-osobowe.

Więcej
Domek całoroczny

Domek całoroczny

Domek na terenie gospodarstwa agroturystycznego - 50 m od jeziora; dla 4-6 osób, całoroczny z centralnym ogrzewaniem i kominkiem. Do dyspozycji gości salon z kominkiem, aneks kuchenny z pełnym wyposażeniem, lodówko-zamrażalka, toaleta, telewizor, komplet wypoczynkowy, 2 sypialnie z łazienkami W każdej łazience znajduję się prysznic. Duże pomieszczenie do spędzania wolnego czasu wyposażone w stół do bilarda oraz w piłkarzyki.

Więcej